Meist

Pumori OÜ

Meie lugu

Pumori on pereettevõte, mis on pühendunud puittreppide ning muude kvaliteetsete tisleritoodete valmistamisele alates 1992. aastast. Oleme uhked selle üle, et oleme aastate jooksul aidanud kaasa mitmete riiklike objektide mööbli ja sisekujunduse kujundamisele ning valmistamisele.

Meie pikaajaline kogemus treppide ja mööbli valdkonnas on teinud meist usaldusväärse partneri mitmetele projektidele. Püüame alati pakkuda kõrgeima kvaliteediga puutööd ja tisleritöid, olles teadlikud disaini ja detailide tähtsusest.

Meie põhieesmärk on luua puittrepid ja tisleritooted, mis mitte ainult ei täida oma funktsiooni, vaid on ka kaunid ja vastupidavad. Tänu meie oskustele ja pühendumusele oleme saavutanud maine usaldusväärse ja professionaalse mööbli ja treppide valmistamise ettevõttena.

Treppide valmistamisel on läbi aastasadade kasutatud mitmesuguseid materjale ja viimistlusi, ning see traditsioon jätkub ka tänapäeval. Treppide ehitamiseks on saadaval lai valik erinevaid võimalusi ja materjale, mis võimaldavad luua ainulaadseid ja funktsionaalseid treppe. Meie ettevõtte toodangu hulka kuuluvad korrustevahelised sisetrepid nii puit- kui ka metallalusel, mis vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele. Kokkuvõttes võime öelda, et treppide valmistamine on kunst, kus puit ja metall annavad piiramatuid võimalusi luua funktsionaalseid, kauneid ja vastupidavaid treppe.

Lisaks oleme spetsialiseerunud mööbli valmistamisele vastavalt sisekujundusprojektidele ja erijoonistele. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja individuaalseid lahendusi, mis rahuldavad klientide vajadusi ja vastavad nende visioonidele. Olgu see siis eritellimusel valmistatud köögikapp, garderoob või kohandatud mööbliesemed, oleme valmis pakkuma unikaalseid ja isikupäraseid lahendusi, mis täiendavad teie kodu või ärikeskkonda. Usaldage meie kogemust ja pühendumust!

Olenemata projekti suurusest või keerukusest, suudame pakkuda individuaalset lähenemist ja kohandatud lahendusi vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Meie tugev side klientidega on võimaldanud meil luua pikaajalisi suhteid ning täita nende ootusi ja nõudmisi mööbli ja interjööri valdkonnas. Olgu tegemist riikliku objekti või erakliendi koduga, oleme valmis pakkuma oma oskusi ja teadmisi, et luua unikaalseid ja kaunilt valmistatud tisleritöid. 

Looge märgatavalt kaunis ja kaasaegne sisekujundus oma kodus või büroohoones! Võtke julgelt meiega ühendust pumori@pumori.ee ning leiame koos lahenduse.

Mööbli valmistamine I Eritellimus mööbel I Pumori OÜ